شرکت آسان کار

محصولات تولیدی

خط کامل بسته‌بندی جهت بسته‌بندی حبوبات، خشکبار، پفک، پاپکرن و همچنین محصولات پودری و بلندر، مخازن استیل، ساخت انواع بالابر پیمانه‌ای، ماردونی، کانوایر، بلندر پودر، خط کامل تولید پاپ کرن، دستگاه بسته‌بندی توزین‌دار مدل ABX، دستگاه بسته‌بندی پودری مدل ABXP، دستگاه پلیسه‌گیر، دستگاه شکوفنده پاپکرن، دستگاه قوطی پرکن پودر مدل ABXCP، طعم زن (پاپکرن و چیپس و…)، نوار نقاله

درباره شرکت

ماشین سازی آسان کار در سال ۱۳۶۹ تأسیس گردید و در بدو امر با توجه به پیشرفتی که کشورهای اروپایی در این صنعت داشتند اقدام به وارد نمودن دستگاههایی از این کشورها نمود و در چند شرکت معتبر راه اندازی کرد. سپس پشتیبانی این دستگاهها و سایر دستگاههای خارجی موجود در این شرکتها را به عهده گرفت و همزمان اقدام به ساخت و تولید آنها در داخل کشور نمود.

دستگاههای ساخت ماشین سازی آسان کار با توجه به کیفیت آنها با استقبال خوبی مواجه شد بگونه ای که امروزه در اکثر شرکتهای دست اندرکار تولید مواد غذایی شاهد کار دستگاههای آسان کار هستیم.

در طی گذشت زمان و با توجه به تجاربی که در راه تولید دستگاههای بسته بندی کسب کردیم همواره افزایش کیفیت و مشتری مداری هدف ما بوده است که بحمدالله در طی سالیان گذشته به هدفهای تعیین شده دست یافته ایم.

تعدادی از دستگاههای ساخت ماشین سازی آسان کار در کشورهایی نظیر جمهوری آذربایجان، آلمان، افغانستان، اوکراین، رومانی ، اتریش ، سوئد ، روسیه، سودان، افریقای جنوبی و عراق درحال کار می باشند.

مدیران شرکت

مدیرعامل: عبدالله کریمی

اطلاعات تماس

  • کیلومتر 9 جاده قدیم کرج، سه راه شهریار، نرسیده به سعیدآباد، شهرک صنعتی گلگون، خیابان پنجم جنوبی، پلاک 22
  • شماره تلفن: 65611951-021
  • شماره فکس: 89776577-021
  • وب‌سایت: asankar.ir

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات پرکن تولید ماشین‌آلات عمل‌آوری مواد غذایی تولید ماشین‌آلات بسته‌بندی