شرکت آورتین


محصولات تولیدی

طراحی، ساخت، نصب، مهندسی خط تولید و راه‌اندازی ماشین‌آلات آرد‌سازی، خوراک دام، طیور و آبزیان، مالت‌سازی و هرگونه پروسس غلات، طراحی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات سیلوهای ذخیره غلات

درباره شرکت

شرکت آورتین در ابتدای سال 1371 تاسیس گردید. موسسان و مدیران این شرکت با تکیه بر سابقه چندین ساله در طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات آرد‌سازی و مهندسی خط‌تولید، از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را شروع نمود. این شرکت علاوه بر طراحی و ساخت ماشین‌آلات آرد‌سازی، در زمینه طراحی و ساخت ماشین‌آلات کارخانه‌های خوراک دام، طیور و آبزیان، مالت‌سازی و هرگونه پروسس غلات، طراحی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات سیلوهای ذخیره غلات نیز با توجه به تکنولوژی روز و استانداردهای جهانی مطابق با نیاز مشتری، همگام با همکاران و سازندگان معتبر اروپائی غربی حرکت می‌کند.

طراحی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات مالت‌سازی برای اولین بار در ایران توسط آورتین برای شرکت شهد جهانبین زاگرس صورت گرفت. از دیگر نمونه‌های فوق این شرکت طراحی و ساخت جاروی کف (سوئیپ اوگر) مورد تائید ارگان‌های دولتی می‌باشد. از مهمترین وجوه تمایز آورتین در مقایسه با رقبا، تولید محصولات با تکنولوژی روز بر اساس نیاز مشتری و تمرکز موسسین و مهندسان شرکت بر مطالعات R&D می‌باشد.

مدیران شرکت

مدیرعامل: علیرضا رخشا

اطلاعات تماس

  • تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان کتاب، خیابان کوهستان، خیابان میلاد، پلاک 8 طبقه سوم
  • شماره تلفن: 22074422-021
  • شماره فکس: 22074428-021
  • وب‌سایت: avartinco.com

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات عمل‌آوری مواد غذایی تولید ماشین‌آلات ذخیره مواد غذایی