شرکت دماگسترسازان نوین

محصولات تولیدی

پکیج دریافت شیر از ظرفیت 20000 تا 40000 لیتر در ساعت,پاستوریزاتور صفحه ای,پاستوريزاتورهاي نسل پنجم ، تمام اتوماتيك ,شيرسردكن هاي دو مرحله ای,سيستم شستشو در مدار بسته CIP ,مبدل حرارتی لوله ای,مخازن پروسس ,مخازن دوجداره نگهداري

درباره شرکت

شركت توليدی صنعتي دماگستر در سالهاي 1372 و پيش از آن تحت عنوان دفتر طراحي و مهندسی دماگستر فعاليت خود را در زمينه ساخت انواع ديگ‌های بخار مبدلهای حرارتي سردخانه‌های صنعتی و … آغاز نموده است.
در سالهای 1374 تا 1375 با توجه به نيازهای جامعه صنعت در زمينه‌های تجهيزات صنايع شير، آبميوه و نوشابه‌ سازی با لحاظ نمودن امكانات موجود خود اقدام به تكميل تجهيزات، آموزش پرسنل و جذب نيروهای متخصص نموده و در نتيجه موفق به ايجاد شبكه‌های قوی تحقيقات، طراحی و توليد و راه‌اندازی در سطحی ممتاز مطابق با استانداردهای ملي و بين المللي گريده است. همچنين اين شركت در جهت ارتقا سطح علمب و انتقال دانش فنی روز اقدام به ايجاد شبكه‌ای قوی عبور از اين راه پر فراز و نشيب به تصديق اهل صنعت يكی از معتبرترين توليدكنندگان داخلی باشيم. آرزو داريم با كمک و همراهي دست اندركاران و پيش كسوتان صنعت بيش از پيش به ايراني بودن خود افتخار نمائيم.

مدیران شرکت

مدیرعامل: سیدعلیرضا میربابا

اطلاعات تماس

  • تهران، دماوند، گیلاوند، نرسیده به پل شلمبه ، شرکت دماگستر سازان نوین
  • شماره تلفن: 76318574-021
  • شماره فکس: 76317055-021
  • وب‌سایت: damagostargroup.ir

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات عمل‌آوری مواد غذایی