شرکت مهارت جهان

محصولات تولیدی

پاستوريزاتور ( دستی – پنوماتيک ), تری بلندر, دستگاه اواپراتور, سپراتور, سيستم شستشوی در محل (CIP),کلاریفایر, مبدل برودتی و حرارتی , هموژنایزر, هوا گیر, مخازن پروسس, مخازن نگهداری تکجداره (ایزوله)استنلس استیل, مخازن دوجداره استنلس استیل, پمپ سانتريفوژ, پمپ غلیظ کش (گیربکس دار), فيلتر با مش (توري استيل) 35/0 الي 00/1, شيرآلات دستی و پنوماتيکی, اتصالات برای صنایع غذایی, پاستوریزاتورلوله ای, هموژنایزر, اتصالات

درباره شرکت

یک فرآیند بهتر برای یک محصول بهتر

شرکت مهارت جهان با بیش از 20 سال سابقه درخشان در طراحی، تولید، نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات مورد نیاز کارخانجات تولید فراورده های لبنی، آشامیدنی ،نوشیدنی ، غذایی دارویی و شیمیایی با کاملترین خطوط تولید ؛ مفتخر است سهم کوچکی از فعالیت های انجام شده توسط مهندسان خود را به اطلاع آن مقام محترم برساند.

خدمات فنی مهندسی و پشتیبانی های صنعتی مهارت جهان بیش از 400 کارخانه در کشور را فراگرفته و از افتخارات خود می دانیم که در هر زمان و در هر نقطه از کشور توانسته ایم پاسخگوی نیازهای فنی و تجهیزاتی عزیزان باشیم.

حوزه های فعالیت گروه صنعتی مهارت جهان را میتوان در چهار بخش اصلی معرفی نمود:

بخش اول:

مشاوره ،کارشناسی،طراحی ،ساخت ، تولید و ارائه انواع ماشین آلات صنایع لبنی،آشامیدنی ،نوشیدنی، غذایی ،دارویی و شیمیایی همراه با انتقال دانش فنی و بهره گیری از جدیدترین دستاوردها در راستای پستیبانی و تأمین نیازهای صنایع مزبور کشور.

بخش دوم:

تأمین ،تولید و توزیع لوازم جانبی و یدکی پمپهای سانتریفیوژ که اولین مبتکر این پمپها (شرکت مهارت )میباشد، و به سراسر کشور ارسال میگردد.

بخش سوم:

خدمات پس از فروش:

محصولات مهارت جهان با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میشود.

خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط گروه صنعتی مهارت جهان به صنایع لبنی،آشامیدنی و نوشیدنی، آبمیوه و کنسانتره ،دارویی و شیمیایی کشور عبارت است از:

– شناسایی نیازهای صنایع مرتبط بافعالیت این گروه و ارائه پیشنهادات و راه حل های فنی

– برگزاری سمینارهای تخصصی برای معرفی محصولات جدید

– برقراری روابط فنی با تأمین کنندگان اصلی

– برنامه ریزی به منظور بازدید از شرکتهای مشتری و سایر

– نصب و راه اندازی و آموزش و اجرای پروژه ها

– آموزش کاربری،نگهداری و تعمیرات

– خدمات پس از فروش تجهیزات،تأمین قطعات یدکی و مصرفی

بخش چهارم: واحدهای تخصصی

با توجه به نوع کاربری و یژگی های فنی ماشین آلات صنایع ذکر شده،گروه صنعتی مهارت جهان اقدام به ایجاد واحدهای تخصصی در حوزه این صنایع نموده است. بدین ترتیب که با توجه به نوع کاربری و خصوصیات مورد نظر در هریک از ماشین الات ،واحدهای تخصصی در شرکت راه اندازی گردید تا با مطالعه ،بررسی و شناخت جامع نسبت به هریک از ماشین آلات ،طرحهای منطبق با نیازهای عملیاتی در آن کارخانه را ارائه نماید.

– واحد تخصصی پمپهای سانتریفیوژ از 0.18 الی 11 کیلو وات

– واحد فنی و مهندسی ،طراحی و مشاوره

– واحد ماشین سازی و مخزن سازی

– واحد ماشین افزار

– واحد طراحی،تحقیق و توسعه

گواهینامه هایی که گروه صنعتی مهارت چهان موفق به اخذ آنان شده است:

– ثبت اختراع و مبتکر پمپهای سانتریفیوژ در صنایع لبنی ، غذایی ، آشامیدنی و نوشیدنی ، آبمیوه و کنسانتره ، دارویی و شیمیایی

– گواهی استاندارد ce اتحادیه اروپا از IQS انگلستان

– گواهی استاندادر تضمین مدیریت کیفیت iso9001 از A.G.R سوئد

 

مدیران شرکت

مدیرعامل: ولی الله حسینی

 

اطلاعات تماس

  • تهران، جاده قدیم کرج، شادآباد، خیابان 17 شهریور، چهارراه نوظهور، خیابان شهید نبی الله کرمی، کوچه پنجم ، پلاک 12
  • شماره تلفن: 66810810-021
  • شماره فکس: 66803295-021
  • وب‌سایت: maharatjahan.com

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات عمل‌آوری مواد غذایی تولید قطعات ماشین‌آلات تولید ماشین‌آلات حمل مواد غذایی تولید ماشین‌آلات ذخیره مواد غذایی تولید تجهیزات جانبی خط تولید صنایع غذایی