شرکت پدیده پارس

محصولات تولیدی

ماشین شستشو، پرکن ودربندی مدل G 630,ماشین شستشو، پرکن ودربندی مدل 624,ماشین شستشو، پرکن ودربندی مدل A 630,ماشین شستشو، پرکن ودربندی مدل 660,ماشین پرکن ودربندی مدل ۴۰۰,ماشین بر چسب زنی با چسب گرم مدل 535,ماشین بر چسب زنی با چسب گرم مدل ۵۳۱,ماشین آلات تمام اتوماتیک دسته زن مدل 900,نقاله های زمینی و هوایی

درباره شرکت

معرفی شرکت پدیده پارس
شرکت صنایع ماشین سازی پدیده پارس به عنوان یک شرکت پیشرو ایرانی در صنعت ساخت ماشین آلات بسته بندی صنایع آشامیدنی فعالیت می نماید. محصولات تولیدی این شرکت توانایی تولید ظرفیتهای مختلف و سرعت بالا تا راندمان بیش از ۲۰۰۰۰ بطر در ساعت برای پرکردن آشامیدنیهای گازدار و بدون گاز در ظروف PET و شیشه ای را دارا می باشد. ضمنأ این شرکت با طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن شستشو, پرکن و دربندی روتاری , ماشین آلات لیبل زن با سیستم چسب گرم، ماشین تمام اتوماتیک دسته زن و خطوط کامل کانوایرهای زمینی و هوایی گامهای موثری در زمینه تکمیل خطوط صنایع بسته بندی آشامیدنیها برداشته است.

موفقیت این شرکت با بیش از سه دهه فعالیت در این صنعت براساس اعتماد متقابل مشتریان و همچنین اعتقاد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به بیش از ۲۵۰ تولیدکننده داخلی و خارجی معتبر می باشد.

از جمله اهداف راهبردی و استراتژیک این شرکت ,ارائه راه حل های نوآورانه و خلاقیت در صنعت بسته بندی آشامیدنی در سطح جهانی و به ویژه در منطقه خاورمیانه و آسیا از طریق ارتقاء تکنولوژی در محصولات این شرکت برای افزایش رضایت و تامین منافع صاحبان صنایع می باشد.
” کیفیت تعهد ماست.”

مدیران شرکت

مدیرعامل: علی مصیبی

اطلاعات تماس

  • آزادراه تهران ساوه، رباط کریم، خیابان سفیدار یک، خیابان تولید
  • شماره تلفن: 8~56215557-021
  • شماره فکس: 56212768-021
  • وب‌سایت: padideh-pars.com

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات پرکن تولید ماشین‌آلات بسته‌بندی