شرکت تکوین آزمایش پارسه


محصولات تولیدی

طراحی و ساخت انواع دستگاه‌های فریز درایرهای صنعتی صنایع غذایی و دارویی
دستگاه‌های غذایی شامل فریز درایرهای مدل‌های: FD20 – FD100 – FD300 – FD500 – FD1000

درباره شرکت

شرکت دانش بنیان تکوین آزمایش پارسه در سال1388 تاسیس و در شهریور سال 1393 پس از ارزیابی های معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع طراحی و ساخت دستگاه‌های فریز درایر صنعتی در جمع شرکت‌های دانش بنیان کشور قرار گرفت و در حال حاضر به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی سطح یک ملی ارزیابی شده است.

این شرکت در سال 1395 نخستین دستگاه فریز درایر صنعتی کشور، که کار طراحی و ساخت آن 32 ماه توسط یک تیم متخصص و خبره انجام شد را رونمایی کرد و کشور با این دستاورد در جمع صاحبان طراحی و ساخت دستگاه‌های فریز درایر صنعتی غذا و دارو در جهان قرار گرفت.

این شرکت تاکنون بیش از 40 دستگاه فریز درایر صنعتی با ظرفیت‌های مختلف  را بر اساس نیاز مشتریان و الزامات GMP ، طراحی و تولید نماید.  این دستگاه‌ها در مجتمع‌های فراوری غذایی در اکثر نقاط کشور در حال بهره برداری می باشد و تا کنون موفق به اخذ استانداردهای ISO 9001-2015    مجوز صادرات به اروپا CE و گواهی ISO TS/18110 در حوزه طراحی و ساخت فریز درایر شده است.

کیفیت دستگاه‌های تولیدی این شرکت در سطح بهترین یرندهای مطرح دنیا و در برخی ویژگی‌ها، برتری‌های تکنیکی و کیفی نسبت به سایر تولیدکنندگان مهم دنیا  دارد و ارایه آموزش‌های حرفه‌ای، خدمات پس از فروش محصولات، ارایه مشاوره در را ه‌اندازی مجتمع های فرآوری و قیمت مناسب از ویژگی‌های منحصر بفرد محصولات این شرکت می باشد.

مدیران شرکت

مدیرعامل: سید جواد عطیفه
مدیر طراحی و فناوری: غلامرضا حسینی

اطلاعات تماس

  • استان مرکزی – اراک، قطب صنعتی، خیابان همت 4، خیابان توسعه 2
  • شماره تلفن: 34132003-086
  • شماره موبایل: 09125882507
  • وب‌سایت: parsefreezedry.com

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات پرکن تولید ماشین‌آلات عمل‌آوری مواد غذایی تولید ماشین‌آلات بسته‌بندی