شرکت شرق صنعت نیشابور


محصولات تولیدی

خطوط کامل بسته‌بندی پنیر UF، پرکن خطی چند ردیفه، پرکن خطی بهینه، پرکن دبه، ماشین بسته‌بندی فرم فیل سیل،

درباره شرکت

شرکت ماشین‌سازی شرق صنعت در سال 1364 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت قالب‌های صنعتی و قطعات خودرو آغاز نمود و سپس با سرمایه‌گذاری مناسب اقدام به خرید ماشین‌های NC و CNC با تکنولوژی پیشرفته از کشورهای اروپایی نمود .

احداث کارخانه شماره 2 با بیش از 4000 مترمربع زیربنا د رزمینی به وسعت بیش از 8500 مترمربع در شهر صنعتی خیام نیشابور و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و کارا د رواحدهای مختلف فنی و مهندسی، طراحی، تولید، مونتاژ ، R&D ، کنترل کیفی، بازرگانی و… ضمن ارج نهادن به خلاقیت‌ها و نوآوری توانست خانواده بزرگ شرق صنعت را با شعار (Packing Your Dreams) و در راه تبدیل شدن به یکی از قطب‌های منطقه گرد هم آورد.

مبنا طراحی، کارایی، ایمنی و زیبایی می‌باشد. پس از اتمام کار طراحی توسط جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا و با پشتوانه سال ها تجربه در امر طراحی، شبیه سازی ماشین توسط کامپیوتر و سپری کردن انواع آزمایشات رایانه‌ای، نقشه قطعات تبدیل به برنامه CNC می‌شود که وظیفه تولید قطعات را با دقت یک میکرون بر عهده دارند. در مراحل ساخت و استحکام، دقت و استاندارد ملاک اصلی عمل است. شرکت ماشین‌سازی شرق صنعت افتخار همکاری با بیش از 300 کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی در سطح کشور را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است. ارائه محصولات جدید مطابق با نیاز مصرف‌کنندگان واعتقاد به حق انتخاب برای مشتری و همگامی با تکنولوژی مستلزم ایجاد و تقویت تیم طراحی بسیار قوی با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری (CAD/CAM) متناسب با این اهداف می‌باشد .

شرکت شرق صنعت سعی نموده ضمن استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و تجهیزات مدرن و پیشرفته در ساخت ماشین‌های تولیدی، سود مورد نظر خود را در فروش بیشتر جستجو نماید.

مدیران شرکت

مدیرعامل: رضا روانی فرد

اطلاعات تماس

  •  نیشابور، شهرک صنعتی خیام، نبش خیابان بهره وری10
  • شماره تلفن: 5~43267330-051
  • شماره فکس: 43267339-051
  • وب‌سایت: sharghsanat.com

گروه کاری

تولید ماشین‌آلات بسته‌بندی